Info/kontakt

Udebliver avisen
Midtugeavisen bliver omdelt over 2 dage.

Har du ikke modtaget tirsdag/onsdags avisen så KLIK HER!
Kontaktoplysninger
E-mail adresser:
Annonceafdelingen: annonce@albertslundposten.dk
Redaktion: ap@albertslundposten.dk

Redaktion: 7013 1100
Jørgen Brieghel, Ansv. redaktør
jorgen.brieghel@lokalavisen.dk

Finn Due Larsen, Journalist
finn.due@lokalavisen.dk

Morten Thornton, Sportsjournalist
morten.thornton@lokalavisen.dk

Administration:
Michael Larsen, Markedschef
Tlf: 4590 8182
michael.larsen@lokalavisen.dk

Annonceafdeling: 4590 8000
Irene Fristed, Salgschef
Tlf: 4580 8053 irene.fristed@lokalavisen.dk

Mia Teidor, Mediekonsulent
Tlf: 4590 8229
Mobil: 3067 2862
mia.teidor@lokalavisen.dk

René Rasmussen, Mediekonsulent
Tlf: 4590 8124
Mobil: 2116 3117
rene.rasmussen@lokalavisen.dk

Online annoncering:
Maj-Britt Hildebrandt - Key Account Manager
Tlf: 4590 8051
m.hildebrandt@pola.dk

Tast-Selv-Annoncer:
Opstår der problemer:
Kontortid: 4590 8070
ellers:
tast-selv@lokalavisen.dk
Ansv. chefredaktør: Claus Krogh
Albertslund Posten
Stationstorvet 23, 1. sal
2620 Albertslund

Salg: 4590 8000
Redaktion: 7013 1100
Administration: 4590 8070
Telefax: 4590 8231

Kontortid:
Mandag - torsdag:
kl. 9.00-16.00
Fredag: kl. 9.00-15.30
Lørdag: lukket
Deadlines
Albertslund Posten: 

Redaktionelt stof:
fredag kl. 12.00
Korrekturannoncer:
fredag kl. 12.00
Privatannoncer (til lykke, køb/salg m.m.):
fredag kl. 10.00
Alle andre annoncer:
fredag kl. 12.00
Prisliste
Annonce
Forsiden netop nu
ANNONCER
Se flere
Politiken
Seneste nyt
Ekstra Bladet
Seneste nyt
Jyllands-Posten
Seneste nyt